De Oude Delft, voor velen de mooiste gracht in de Delftse binnenstad. Op deze mooie plek bieden wij te koop aan een zeer ruim dubbel bovenhuis van 160 m2 met maar liefst 7 kamers en een heerlijk ruim (circa 50 m2) en zeer zonnig dakterras. De ligging is ideaal ten opzichte van winkels, restaurants, terrassen met daarnaast een diversiteit aan kunst, theater en cultuur. Het NS Centraal station bevindt zich op 3 minuten loopafstand en er is een goede verbinding ten opzichte van de diverse uitvalswegen.
Het is door de gemeente benoemd tot een monument “cultuur-historische waarde” (geciteerd uit Gemeentelijk document), vanwege de “traditionalistische architectuur omstreeks 1900 met invloeden van de Jugendstil.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Entree met meterkast en trapopgang naar de verdieping.
1e verdieping:
Ruime overloop met toilet en bergruimte (die met behulp van bestaande aansluitingen ook kan worden gebruikt als douche), tevens trapopgang naar de 2e verdieping. Kleine (kantoor/slaap) kamer aan de grachtzijde gelegen. Heerlijke ruime woonkamer met grote raampartijen, fraaie schouw met gashaard en oorspronkelijk ornamenten plafond, dat dateert uit de 19e eeuw en dat recentelijk is gerestaureerd. Verder schuifdeuren, die de woonkamer verbinden met de achtergelegen eetkamer met vaste kasten, een schouw en een leuk uitzicht. Aan de achterzijde gelegen dichte keuken welke is voorzien van inbouwapparatuur.
2e verdieping:
Overloop met kastruimte, toilet en trap naar het dakterras. Aan de voorzijde bevinden zich op deze verdieping 2 slaapkamers, in het midden een 3e slaapkamer en aan de achterzijde van het pand ligt de 4e slaapkamer. Het ornamenten plafond in de slaapkamer dat dateert uit de 19e eeuw en is recentelijk gerestaureerd. Deze woonlaag beschikt tevens over een badkamer voorzien van ligbad en wastafel.
Een verdieping hoger is een heerlijk ruim dakterras (circa 50 m2) met de hele dag zon en een fraai uitzicht over de prachtige binnenstad. Het dakterras is toegankelijk via een lichtkoepel, die recentelijk door de huidige bewoners is geïnstalleerd en daar meer licht verschaft voor de overloop.